Në fustanin e zi rrjetë, Oriola Marashi shfaq të pasmet bombastike

12.01.2022 22:18

Në fustanin e zi rrjetë, Oriola Marashi shfaq të pasmet bombastike

Oriola Marashi është modelja e njohur shqiptare që njihet për bukurinë dhe format e saj trupore.

Modelja shumë shpesh realizon sete fotografike të cilat marrin vëmendje.

Së fundi ajo ka publikuar disa imazhe ku shfaqet provokuese, elegante dhe shumë seksi.

Në një fustan të zi rrjetë, të pasmet e saj të mëdha vërehen dukshëm.

Fotot kanë marrë mijëra klikime dhe shumë komente pozitive.

Oriola konsiderohet njëra ndër modelet më të bukura shqiptare.

Ajo së fundi ka marrë vëmendje edhe me përkrahjen për miken e saj Beatrix Ramosaj e cila ndodhet në shtëpinë e Big Brother VIP.

x