Nicole Scherzinger poston imazhet e reja ku shihet e mbështjellë vetëm me peshqir

07.06.2021 17:19

Nicole Scherzinger poston imazhet e reja ku shihet e mbështjellë vetëm me peshqir

Ajo gjithmonë vendos një shfaqje joshëse për fansat e saj.

 
Dhe Nicole Scherzinger dukej e pabesueshme edhe një herë në një seri snaps cëcëritës të shpërndara në Instagramin e saj të Dielën.

Ylli i Pussycat Dolls, 42 vjeç, ngriti një stuhi në një peshqir të bardhë duke treguar përbërjen e saj të hijshme dhe kaçurrelat e saj të bukura.

Nicole lëshoi besim duke ndezur një vështrim të dobët në kamera ndërsa bënte flokët dhe përbërjen.

Ylli veshi flokët e saj ngjyrë kafe në valë voluminoze, ndërsa tiparet e saj mahnitëse u theksuan me një shtresë glam make-up.

x