Oriola e bën sërish, mahnit me dukjen e saj (FOTO)

20.07.2021 08:02

Oriola e bën sërish, mahnit me dukjen e saj (FOTO)

Sa herë që publikon fotografi të reja në profilin e saj në Instagram, Oriola Marashi tërheq vëmendjen e fansave dhe të faqeve rozë.

Shqiptarja e bukur që ndërton famë ndërkombëtare numëron më shumë se 555 mijë ndjekës në këtë rrjet social, të cilët kujdesen që t’i shohin të gjitha postime e saj.

Në disa poza të reja, Oriola ka mrekulluar me një fustan që ia thekson në tërësi figurën mahnitëse trupore.

 

Ditë më parë, ajo publikoi të tjera fotografi, e veshur me një fustan të kaltër që ekspozonte linjat e mrekullueshme të bukuroshes. 

 
Modelja shqiptare ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime dhe komplimente të shumta për dukjen e saj duke përfshirë edhe personalitete të njohura të skenës sonë.
 
 

x