Pas hedhjes së parashutës së BBV-së, vjen reagimi i nënës së Trixës

10.01.2022 10:46

Pas hedhjes së parashutës së BBV-së, vjen reagimi i nënës së Trixës

Pas kësaj Donaldi i shpjegoj kuptimin e datës Trixës, por ajo habiti të gjithë me reagimin e saj të butë dhe mirësinë.

Për këtë reagoi edhe nëna e Beatrixës me një video të përgaditur nga fansat e Trixës.

Por ajo që Antigona ka shkruar krahë videos është goxha e fortë.

‘Gjithmonë falini armiqtë, asgjë s’i mërzit më shumë… Trixa dhe fansat e Trixës Ju dua.’, ka shkruar ajo në postim.

Beatrixa po përjeton shumë shpesh luhatje emocionale brenda shtëpisë së BBV-së.

x