Pas zënkës me fjalë, Monika dhe Sheila bëjnë këtë veprim

19.10.2021 17:08

Pas zënkës me fjalë, Monika dhe Sheila bëjnë këtë veprim

Monika dhe Sheila kanë pasur një mosmarrëveshje së fundi.

 
Sheila dhe Monika njihen si ndër konkurrentet më të dashura të publikut shqiptar.

Ato së fundi patën një mosmarrëveshje mes tyre gjatë kohës kur po përgatisnin ushqim në kuzhinë.

Ndonëse ato kishin shkëmbyer disa fjalë jo të mira si duhet ky keqkuptim u zgjidh nga konkurrentet pasi ato u përqafuan duke thënë se e kan shumë xhan njëra tjetrën.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

x