Për një dukje elegante, Anxhelina Hadërgjonaj shpenzon më shumë se 1 mijë euro

31.01.2021 15:13

Për një dukje elegante, Anxhelina Hadërgjonaj shpenzon më shumë se 1 mijë euro

Këngëtarja njihet për jetën e saj luksoze.

 
Anxhelina Hadërgjonaj pothuajse çdoherë shihet me rroba super të shtrenjta, shkruan lajmi.net.

Edhe së fundi veshja e saj ka një çmim të shtrenjtë duke u nisur nga reçipetat dhe deri te këpucët.

Faqja “What they wearin” në Instagram, ka publikuar çmimin e një veshje të saj. Bluza e këngëtares nga marka “Hailie” ka një çmim prej 325 euro, reçipetat 29 euro, fustani i shkurt 720 euro dhe këpucët 520 euro.

Pra për vetëm një veshje, Anxhelina Hadërgjonaj shpenzon 1,305 euro.

x