Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, Geti dhe Marina bëhen prindër për herë të parë

24.11.2021 19:17

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, Geti dhe Marina bëhen prindër për herë të parë

Marina Vjollca është moderatorja më e përfolur për imazhet që ajo publikon.

 
Por së fundi vëmendje ka marrur me shtatëzanin e saj të parë.

Moderatorja është e martuar me reperin kosovar Geto. Por si duket pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi.

Marina dhe Geti, gjatë ditës së sotme janë bërë prindër të një vajze.

x