Rihanna me flokë gërsheta dhe një këmishë të zezë largohet nga shtëpia e të dashurit

11.01.2022 16:20

Rihanna me flokë gërsheta dhe një këmishë të zezë largohet nga shtëpia e të dashurit

Ajo dukej e lezetshme teksa u pa duke dal nga shtëpia e të dashurit në Los Angeles të hënën.

 
Artistja e muzikës Bajan, 33 vjeçe, vendosi në dukje këmbët e gjata teksa doli me një këmishë të zezë me përmasa të mëdha, pas qëndrimit në shtëpinë e të dashurit të saj.

Rihanna i vendosi flokët e saj me gërsheta të shumta të gjata që i kalonin mbi supe dhe poshtë shpinës, ndërsa zgjodhi një paletë make-up neutral.

Artistja e njohur e kombinoi dukjen e saj me një palë atlete ngjyrë kremi dhe mbante një çantë të vogël mbi kyçin e dorës.

Bukuroshja me sy të gjelbër vendosi disa gjerdan dhe u zbukurua me vathë diamanti.

Ndryshe, ASAP Rocky dhe Rihanna kishin qenë miq për gati një dekadë para se të fillonin të takoheshin zyrtarisht në vitin 2020.

x