Rina Balaj në qendër të vëmendjes, vë në pah të pasmet (FOTO)

11.06.2021 11:11

Rina Balaj në qendër të vëmendjes, vë në pah të pasmet (FOTO)

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për reperen nga Istogu, Rina Balaj, e cila vetëm në Instagram ka mbledhur afro 300 mijë ndjekës.

Bukuroshja, e cila komentohet mjaft shumë për linjat trupore, edhe këtë herë ka marrë vëmendje me një imazh të tillë.

Ajo shfaqet atraktive me flokë ngjyrë portokalli, gjersa ka vënë në pah të pasmet në një palë tuta të shkurtra të bardha.

“Balerina”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë fotografisë që deri më tani ka marrë mbi 47 mijë pëlqime.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)

Meqenëse i kushton mjaft shumë kujdes fizikut të saj, postimi ka bërë që të merr komplimente edhe nga miqtë e ndjekësit.

Rina përndryshe ka paralajmëruar disa projekte të reja, kurse ai i fundit mbetet “Bad Rosita” që ka kaluar shifrën e tetë milionë shikimeve.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)

x