Rita Ora me të dashurin Taika Waititi vazhdon qëndrimin në Sidnei

11.01.2022 16:17

Rita Ora me të dashurin Taika Waititi vazhdon qëndrimin në Sidnei

Ajo tregoi stil në rrobat e saj kur doli në Double Bay në Sidnei të hënën.

 
Këngëtares britanike 31-vjeçare iu bashkua i dashuri i saj, Taika Waititi, i cili kishte veshur një veshje pothuajse po aq të çuditshëm.

Sigurisht që nuk mungonte Rita, e cila doli me një bluzë të zezë me grep, e cila ishte e qëndisur me një diell të buzëqeshur.

Pjesa e sipërme kishte një zbukurim me grep portokalli, ndërsa dielli i buzëqeshur ishte i përshtatur nga një unazë me zemra të kuqe dashurie.

Ajo gjithashtu veshi një palë xhinse blu të gjera dhe një çantë dore Prada rozë me grep, me vlerë 2650 dollarë. Rita e rrumbullakosi veshjen e saj shumëngjyrëshe me gëzof dhe syze dielli aviator ngjyrë kafe.

Flokët e saj të gjata bionde ishin të stiluara në dy gërsheta dhe ajo lidhi një fashë ngjyrë vjollce sipër. Këngëtarja e Let You Love Me kishte plot duart me celularin, shishen e pijes dhe një palë kufje teksa ecte në rrugë.

x