Rita Ora shfaqet me dekoltenë e hapur dhe xhaketën plot shkëlqim në shfaqjen e Jolt në Los Angeles

21.07.2021 08:13

Rita Ora shfaqet me dekoltenë e hapur dhe xhaketën plot shkëlqim në shfaqjen e Jolt në Los Angeles

Ajo darkoi gjatë fundjavës me një përzierje eklektike njerëzish, përfshirë të dashurin Taika Waititi dhe Paris Jackson.

Dhe të hënën, Rita Ora u pa me shokë të tjerë në premierën për filmin e ri të Kate Beckinsale Jolt në Los Angeles, California, shkruan Daily Mail.

Rita, 30 vjeç, dukej bukuroshe për ngjarjen e mbrëmjes, me një bluzë mëndafshi të purpurt që ishte zhytur deri në bel.

On Monday night: Rita Ora was seen at the premiere for the new Kate Beckinsale film Jolt in LA

Mbi këtë, ajo kishte veshur një xhaketë në stilin bolero me vija të zeza teksa kombinoi ato me një palë pantallona të zeza, të gjera në stila.

Tasteful: She paired these with black crushed velvet harem pants and completed her elegant look with pointy toed black leather shoes

Ajo i mbante flokët bjonde poshtë, të ndara anash.

Në Instagram, Prishtina, ylli i lindur në Kosovë shtoi një selfie të zymtë në veshjen e saj, së bashku me një fotografi në të cilën ajo pozoi pranë shoqëruesit të saj për mbrëmjen, Vas J Morgan.

Yjet e Jolt luajnë Beckinsale së bashku me Laverne Cox, Stanley Tucci, Bobby Cannavale dhe Jai Courtney.

x