“Sa grua e mrekullueshme që je”, Vig Poppa uron bashkëshorten për ditëlindje

12.09.2021 17:22

“Sa grua e mrekullueshme që je”, Vig Poppa uron bashkëshorten për ditëlindje

Vig Poppa sot ka arsye të fortë për të festuar.

 
Reperi shqiptar Vigan Bardhi por i njohur me nofkën e tij si Vig Poppa sot ka filluar ditën me një urim të veccantë.

Bashkëshortja e tij Ena feston ditëlindjen ndaj urimin më të bukur e pranoi nga bashkëshorti i saj Vigani.

Reperi solli disa fotografi të përbashkëta duke ndarë edhe një urim me fjalë të bukura.

“Sa grua e mrekullueshme qe je ..Gruaja ime, dashuria ime, shoqja ime më e mirë ..Gëzuar ditëlindjen @ena.bardibeauty…Te dua shume ♥”, shkroi reperi.

Kujtojmë se Vigani dhe Ena janë prindër të dy fëmijëve.

x