Sara konfirmon ndarjen nga Atdheu

04.06.2021 21:17

Sara konfirmon ndarjen nga Atdheu

Sara dhe Atdheu kanë ndarë rrugët.

 
Sara Malaj dhe Atdheu Xharavina para pak kohe kishin dalë çift nga emisioni i dashurisë “Përputhen” dhe disa herë u shfaqën bashkë në publik.

 
Por, përmes postimit të fundit, Ssra ka konfirmuar ndarjen nga Atdheu, madje e thumboi atë me anë të disa postimeve tjera.

“Jam si 106% beqare”, është postimi që e ndau Sara me ndjekësit. Ish-konkurrentja në një tjetër postim tha “Mos i besoni askujt”, kurse publikoi edhe një figurë të gjarprit, duke e thumbuar Atdheun.

x