Sarah mohon ta ketë kaluar me DJ PM natën e parë pas daljes nga BB VIP

09.01.2022 23:35

Sarah mohon ta ketë kaluar me DJ PM natën e parë pas daljes nga BB VIP

Sarah Berisha ishte banorja që la shtëpinë në javën që lamë pas, ndërsa e ftuar në Fan Club ka folur më tepër rreth përvojës së saj televizive.

Fansat në fakt kanë qenë tepër kuriozë se ku e kishte kaluar blogerja natën e parë pas daljes nga Big Brother VIP, ndërsa përgjigjja na ka habitur jo pak.

“Natën e parë PM e kam takuar në studio dhe jemi ndarë e kam shkuar te parkimi, drejt e në shtëpi për të takuar mamin edhe babin”.

“Natën e parë miq të dashur e kam kaluar me motrën time dhe të nesërmen në mëngjes shikoja në ëndërr Meridianin dhe për Ditean mendova se ishte Beniada!”.

x