“Shumë nxehtë sot”, Ledina Çelo vazhdon të postojë imazhe në bikini

22.07.2021 18:33

“Shumë nxehtë sot”, Ledina Çelo vazhdon të postojë imazhe në bikini

Këngëtarja shqiptare gjithmonë ka ditur të marr vëmendjen e publikut.

 
Dhe, Ledina Çelo këtë verë po shihet aktive me postime nga pushimet e saj luksoze.

Sot, ka zgjedhur të postojë një fotografi në bikini me ngjyrë portokalli e cila shieht duke marrë rreze dielli.

“Shumë nxehtë sot”, ka shkruar në përshkrimin e postimit artistja shqiptare teksa mori komente të shumta nga fansat e saj.

Përndryshe, Ledina Çelo edhe pse aktive me postime ajo po vazhdon t’i mungojë skenës muzikore.

x