Tayna dhe Azet publikojnë këngën ‘Ti Harro’ (VIDEO)

04.06.2021 00:09

Tayna dhe Azet publikojnë këngën ‘Ti Harro’ (VIDEO)

Azet dhe Tayna sapo kanë publikuar këngën ‘Ti Harro”.

Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, vjen me një këngë mjaft ritmike, e cila pritet të jetë një nga hitet e kësaj vere./PORTALI.info/

x