Trejsi Sejdini nuk njeh limit me paraqitjen provokuese në bikini

10.06.2021 16:40

Trejsi Sejdini nuk njeh limit me paraqitjen provokuese në bikini

Ajo njihet për imazhet e saj joshëse.

 
Dhe, Trejsi Sejdini sapo ka ndarë imazhe të reja nga pushimet e cila mori gjithë vëmendjen.

E veshur me bikini të vogla ngjyrë vjollce, modelja ka venë në dukje tiparet e formësuara trupore.

Paraqitjes së saj i ka shtuar edhe bizhuteri derisa është shfaqur pa makijazh.

Ndryshe, ajo si destinacion për pushime ka zgjedhur Maldivet.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Trejsi (@misstrejsisejdini)

x