Formacionet zyrtare: Barcelona – Bayern Munich

14.09.2021 20:14

Formacionet zyrtare: Barcelona – Bayern Munich

Sonte (e martë) do zhvillohet super derbi mes Barcelonës dhe Bayern Munichut.

 
Dy skuadra që janë ndër kandidatët për Ligën e Kampionëve, duan të nisin këtë aventurë me fitore.

Formacionet e zgjedhura nga Ronald Koeman, respektivisht Julian Nageslamm tashmë janë bërë zyrtare.

Barcelona: Ter Stegen; Pique, Araujo, Garcia; Roberto, Busquets, Pedri, F.De Jong, Busquets, Alba; L.De Jong, Depay.

x