Formacionet zyrtare: Crvena Zvezda – Milan

18.02.2021 17:29

Formacionet zyrtare: Crvena Zvezda – Milan

Sonte (e enjte) do zhvillohet ndeshja mes Crvena Zvezdas dhe AC Milanit, e vlefshme për fazën e eliminimit direkt në Ligën e Evropës.

 
Dy skuadrat duan fitore në mënyrë që të kenë avantazhin për ndeshjen kthyese.

Formacionet zyrtare:

Zvezda: Borjan; Degenek, Pankov, Milunovic; Rodic, Petrovic, Kanga, Gobeljic; Ivanic, Nabouhante, Falcinelli.

Milan: Donnarumma; Kalulu, Romagnoli, Tomori, Hernandez; Krunic, Bennacer, Melte; Castillejo, Mandzukic, Rebic.

x