Mkhitaryan kryen vizitat mjekësore tek Interi, gati për të firmosur

22.06.2022 19:06

Mkhitaryan kryen vizitat mjekësore tek Interi, gati për të firmosur

Henrik Mkhitaryan ka kryer sot vizitat mjekësore te skuadra e Interit, duke u bërë përforcimi i parë i kësaj vere për ekipin nga Milano.

Menjëherë pas kalimit të vizitave mjekësore, ai u nis për të nënshkruar kontratën e tij me Interin në selinë e klubit.

Interi ndërkohë po punon për të mbyllur gjithçka dhe për transferimin e Lukakut si dhe për Dybala-n, teksa për këtë të fundit ndoshta duhen pritur edhe disa ditë.

x