Notat e lojtarëve, Dinamo Kiev 1-2 Bayern Munich: Goretzka më i miri në fushë

23.11.2021 21:11

Notat e lojtarëve, Dinamo Kiev 1-2 Bayern Munich: Goretzka më i miri në fushë

Bayern Munich ka shënuar fitore ndaj Dinamo Kiev me rezultat 2-1, duke vazhduar ecurinë perfekt në Ligën e Kampionëve

Robert Lewandowski dhe Kingsley Coman i shënuan golat për bavarezët, ndërsa Denys Garmash shënoi për ukrainasit. 0

Lojtari më i mirë i ndeshjes ishte Leon Gortzka me notën 7.7.

Te vendasit më i miri ishte Viktor Tsygankov me notën 7.2.

Bayern Munich ka 15 pikë, ndërsa Dinamo Kiev me 1 pikë mbetet në vendin e fundit.

Notat e lojtarëve të Bayern Munich dhe Dinamo Kiev

x