Paris Saint Germain zyrtarizon me video rinovimin e kontratës së Mbappes

21.05.2022 21:16

Paris Saint Germain zyrtarizon me video rinovimin e kontratës së Mbappes

Mbappe zyrtarisht ka rinovuar kontratën me PSG.

Ylli francez i ka dhënë fund “telenovelës” së zgjatjes së kontratës dhe është bindur nga pronarët e PSG për të vazhduar qëndrimin e tij në Paris.

PSG përmes Twitterit ka njoftuar edhe zyrtarisht rinovimin e kontratës së sulmuesit francez.

Ja pamjet:

 

x