Përmbysje spektakolare e Milanit për dy minuta ndaj Liverpoolit në “Anfield” (VIDEO)

15.09.2021 21:50

Përmbysje spektakolare e Milanit për dy minuta ndaj Liverpoolit në “Anfield” (VIDEO)

Milani ka arritur një përmbysje spektakolsre në fundin e pjesës së parë ndaj Liverpoolit. Në minutën e 42-të, pas një aksioni të gjatë dhe të bukur, Ante Rebic finalizon me një goditje të saktë duke mposhtur portierin Alisson.

Ky gol i dha zemër kuqezinjve, teksa në harkun e dy minutave arrijnë që të shënojnë dhe një tjetër gol me Brahim Diaz, që e ka të thjeshtë ta shtyjë topin në kuadrat.

 

 

x