Real, City, PSG, Milan – rezultatet pas 45 minutave lojë

15.09.2021 21:51

Real, City, PSG, Milan – rezultatet pas 45 minutave lojë

Është mbyllura pjesa e parë në të gjitha ndeshjet në Ligën e Kampionëve.

Pas 45 minutave lojë, në ndeshjen e mbrëmjes në Anfield, Milani është duke e mundur 2-1 Liverpoolin.

Reali po barazon 0-0 me Interin në super formë, që tentoi shumë, por ende nuk i ka shënuar Thibaut Courtoisit.

PSG me Messin, Neymarin dhe Mbappen po barazojnë 1-1 me Clube Bruge, derisa City po e mund 3-1 Leipzigun.

x