Real Madrid rikthen avantazhin, shënon Benzema

12.01.2022 21:32

Real Madrid rikthen avantazhin, shënon Benzema

Real Madrid ka rikthyer epërsinë ndaj Barcelonës.

Ishte qendërsulmuesi Karim Benzema që i riktheu epërsinë “Los Blancos”.

Pas një aksioni të shpejtë, francezi u gjend në vendin e duhur dhe shënoi pas një topi të kthyer (72′).

Për të parë golin: VIDEO

Rezultati momental është 1 – 2

x