Reali zhbllokon supersfidën ndaj Interit me një super gol të Toni Kroos (VIDEO)

07.12.2021 21:38

Reali zhbllokon supersfidën ndaj Interit me një super gol të Toni Kroos (VIDEO)

Real Madrid e ka nisur në mënyrën më të mirë duelin ndaj Interit, duke zhbllokuar menjëherë shifrat.

Në minutën e 17-të, pas një aksioni të rrjedhshëm, Toni Kroos kontrolloi topin me të djathtën dhe më pas lëshoi një goditje të bukur me të majtën , që nuk i dha asnjë mundësi reagimi portieri Handanovic.


 
 

x