Shënon Dzeko, Interi në epërsi ndaj Shakhtar Donetsk

24.11.2021 20:00

Shënon Dzeko, Interi në epërsi ndaj Shakhtar Donetsk

Ekipi italian ka kaluar në avantazh.

Skuadra e Interit është duke avancuar 1-0 ndaj Shakhtar Donetskut.

Ishte Edin Dzeko ai që shënoi në min e 62′ për t’i dhënë epërsinë ekipit të tij.

Goli i Dzekos: VIDEO

Nerazzurët ishin më dominues gjatë tërë kohës dhe më në fund gjetën golin e avantazhit.

x