Tifozët e Feyenoordit rrahin rëndë një shqiptar

24.05.2022 21:53

Tifozët e Feyenoordit rrahin rëndë një shqiptar

Tifozët e Feyenoordit e kanë rrahur brutalisht një shtetas shqiptar në mbrëmjën e së martës.

Sipas asaj që bëjnë të ditur mediet në Shqipëri, si pasojë e lëndimeve të  marra, viktima është nisur direkt për në spital pasi është në gjendje të  rëndë .

Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në zonë në “9-katëshëve”në kryeqytet.

Ende nuk dihet për gjendjen aktuale të viktimës.

Për ngjarjen raportuan Top Channel dhe Panorama Sport.

Më poshtë i gjeni pamjet e përleshjes

 

x