Adriana pozon e lumtur krah partnerit: Lumturia nuk ka nevojë për filtera

01.04.2021 16:48

Adriana pozon e lumtur krah partnerit: Lumturia nuk ka nevojë për filtera

Adriana po shijon lidhjen me Keith.

 
Adriana Matoshi është emër shumë i komentuar si për jetën profesionale ashtu edhe për atë private.

Aktorja, tash e një kohë është në lidhje me Keith Groeneveld, me të cilin shfaqet vazhdimisht në publik dhe nuk i kursejnë dedikimet për njëri-tjetrin.

Së fundi, Adriana postoi një foto, ku shfaqet në përqafim të partnerit, ku të dy duken shumë të lumtur.

“Lumturia nuk ka nevojë për filtera”, ka shkruar aktorja sipër fotos.

Kujtojmë se Adriana Matoshi së fundi ka nisur një rrugëtim të ri në karrierë, ajo është bërë deputete e Kuvendit të Kosovës, nga radhët e Vetëvendosjes. 

x