Agjenti i Arthur në zyrat e Arsenalit

19.01.2022 19:45

Agjenti i Arthur në zyrat e Arsenalit

Arsenal dhe Arthur duken gjithnjë e më afër së bashku.

Sipas raportimeve të “Goal.com”, agjenti i mesfushorit të Juventus-it ka shkuar në zyrat e klubit anglez për të diskutuar detajet e transferimit të mundshëm të lojtarit.

Juventus është i gatshëm ta lejojë këtë transferim por më parë duhet të gjejë zëvendësuesin e tij.

x