“Ajo është një luftëtare”, Rina josh ndjekësit me poza nga prapa

30.04.2021 16:40

“Ajo është një luftëtare”, Rina josh ndjekësit me poza nga prapa

Rina ka publikuar disa imazhe të reja në Instagram.

 
Rina Balaj njihet si njëra ndër këngëtaret më tërheqëse të estradës sonë.

Këngëtarja qëndron mjaft aktive në rrjete sociale duke postuar fotografi apo video nga jeta e përditshme dhe ajo profesionale.

 
Rina ka postuar disa imazhe nga seti i ri fotografik, duke e vënë në fokus të pasmet e formësuara.

x