Melinda Ademi ekspozon belin e hollë me veshje ngjyrë rozë

02.10.2021 16:22

Melinda Ademi ekspozon belin e hollë me veshje ngjyrë rozë

Ajo tregoi elegancën e saj në këto fotografi.

 
Melinda Ademi mbase edhe po përgatit ndonjë projekt të ri muzikor.

Ajo publikoi imazhe e veshur me veshje ngjyrë rozë teksa ka theksuar tiparet e bukura trupore.

 

Bukuroshja brune zbuloi pak nga gjoksi i saj, barku dhe këmbët joshëse.

Ndërkohë, Melinda u komentua pozitivisht nga fansat për look-un.

x