Albëria e emocionuar për rikthimin e Anxhelinës në muzikë

15.09.2020 12:52

Albëria e emocionuar për rikthimin e Anxhelinës në muzikë

Albërien e kaplojnë emocionet për vajzën.

Vajza e Albërie Hadërgjonajt, Anxhelina, ka paralajmëruar projektin që e kthen pas shumë vitesh në skenë.

Këngëtarja, ka publikuar një video, me të cilën paralajmëron videoklipin e këngës, me të cilën pritet të debutojë në tregun e huaj.

Albëria shprehet shumë e emocionuar dhe njëkohësisht e lumtur për suksesin e vajzës dhe ia uron asaj më të mirat.

x