Andrra poston imazhin e djalit të posalindur

20.03.2021 18:50

Andrra poston imazhin e djalit të posalindur

Andrra dhe Sinani janë bërë prindër për herë të dytë.


Duke ndarë momente të shumta bashkë me ndjekësit, Andrra menjëherë pas lindjes ka ndarë imazhin e fëmijës së posalindur, shkruan “Kosovarja”.

 
“E gjithë bota është e imja, faleminderit Zot”, ka shkruar Andrra përballë imazhit të postuar. 
 
 
Theksojmë, ajo nuk ka bërë të ditur emrin që ia ka vendosur djalit.

 

x