Angela Martini ndan videon joshëse të realizuar me fotografin e njohur italian

11.06.2021 13:05

Angela Martini ndan videon joshëse të realizuar me fotografin e njohur italian

Modelja e njohur shqiptare ka publikuar një video.

Angela Martini njihet si një ndër modelet me format më seksi shqiptare.

Ajo shpesh sjell fotografi ku shfaqet tejet provokuese në rrjete sociale dhe kështu ka vepruar edhe së fundmi.

Ajo së fundi ka publikuar një video në profilin e Instagramit, ku shihet e veshur me një fustan të shkurtër dhe ku vuri në pah këmbët e gjata.

Videoja u realizua nga fotografi i njohur italian Eugenio Qose, i cili si duhet së bashku me Angelën xhiruan videon brenda 15 minutash.

Modelja pranoi komente të panumërta, duke e komplimentuar për paraqitjen dhe linjat e përsosura trupore.

x