Angela sjell poza joshëse me veshjen e paktë në rrjete sociale

03.08.2021 19:46

Angela sjell poza joshëse me veshjen e paktë në rrjete sociale

Modelja shqiptare josh ndjekësit me postimet e fundit.

 
Angela Martini njihet si një ndër femrat më seksi shqiptare.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo shpesh sjell fotografi ku shfaqet tejet provokuese teksa njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

Si duket modelja dhe partneri i saj rumun kanë vendosur të relaksohen në këto ditë të nxehta vere në mënyrën më të mirë.

x