Arta Nitaj publikon pamje duke ushtruar me shoqen e saj, duken seksi

01.11.2020 15:40

Arta Nitaj publikon pamje duke ushtruar me shoqen e saj, duken seksi

Arta Nitaj ka arritur forma perfekte trupore falë palestrës.

 
Aktorja shqiptare, Arta Nitaj, është aktive në rrjete sociale.

Ajo me ndjekësit ndan imazhe të ndryshme, shumica prej tyre ku shfaqet provokuese dhe jo vetëm.

 

x