Bashkë në studion e Big Brother, Semi eviton pyetjen e Arbanës rreth Beatrixës

08.02.2022 22:51

Bashkë në studion e Big Brother, Semi eviton pyetjen e Arbanës rreth Beatrixës

Disa ish banorë sonte ndodhen në studion e Big Brother VIP.

Beatrix Ramosaj dhe Semi Jaupuaj janë dy nga ish banoret që janë në studion e BB.

Pas një debati mes Ilirit dhe Donaldit ku kanë përmendur njerëz nga jashtë shtëpisë, si gruan e Ilirit dhe Bora Zemanin, duke mos përjashtuar edhe Beatrixën që ka disa javë që është eleminuar nga loja.

Arbana në një moment pyet edhe Semin lidhje me këtë debat, duke drejtuar pyetjen për Trixën.

“Po pse e përmendi Iliri edhe Trixën në këtë debat?”, ishte pyetja e Arbanës drejtuar Semit, por që kjo e fundit zgjedhi ta evitonte.

“Se di..”, ishte përgjigjja e shkurër e saj.

x