Beatrix Ramosaj me dukje elegante publikon fotografi joshëse në Instagram

16.09.2021 19:06

Beatrix Ramosaj me dukje elegante publikon fotografi joshëse në Instagram

Këngëtarja vazhdimisht sjell fotografi të reja në rrjete sociale.

 
Dhe, Beatrix Ramosaj edhe sot ka ndarë imazhe nga përditshmëria e saj.

Ajo ka zgjedhur të shfaqet e veshur me shumë stil si pothuajse në secilën paraqitje.

E veshur me një palë xhinse, bluzë të zezë dhe një palë take dhe ka marrë poza para kamerën.

“Dikush shkon të më marrë një palë krahë”, shkroi në përshkrimin e postimit.

Ndryshe, “By my side” mbetet projekti i fundit muzikor i këngëtares i lansuar muaj më parë.

x