Beatrix Ramosaj thekson çdo detaj të trupit me fustanin e shkurt me ngjyrë të kuqe

08.07.2021 21:50

Beatrix Ramosaj thekson çdo detaj të trupit me fustanin e shkurt me ngjyrë të kuqe

Këngëtarja është aktive me postime të shumta në rrjete sociale.

 
Krahas angazhimeve të saj me projekte muzikore ajo ndanë momente edhe nga përditshmëria.

Dhe, Beatrix Ramosaj publikon foto dhe video derisa reklamon linjat e saj trupore.

Së fundmi, ka postuar një video në storie në Instagram teksa shihet e veshur me fustan të kuq.

Beatrix, ka venë në fokus gjoksin dhe këmbët e gjata joshëse.

Ndërkohë, projekti i fundit i saj muzikor është “By my side”.

x