Beatrix respekton masat e qeverisë: Mbajeni maskën o yje

23.10.2020 22:24

Beatrix respekton masat e qeverisë: Mbajeni maskën o yje

Beatrix duket joshëse në fotografitë e fundit.

Beatrix Ramosaj është artiste shumë aktive me fotografi të reja, por që në muzikë është pasivizuar kohën e fundit.

Së fundi, këngëtarja u shfaq e veshur me një kostum të zi me dekolte të hapur, teksa dukej shumë atraktive.

Në një prej fotografive ajo po e mbante maskën në fytyrë dhe inkurajoi qytetarët që të veprojnë njësoj.

“Mbajeni maskën o yje ”, shkruan ajo sipër njërës nga fotografitë.

Kujtojmë se Beatrix Ramosaj para pak ditësh ka bërë të ditur se po nis punën për këngët e reja.

x