Bebe Rexha tregon fizikun në bikini, thotë se ka shtuar peshë

10.04.2021 08:34

Bebe Rexha tregon fizikun në bikini, thotë se ka shtuar peshë

Bebe Rexha tregoi pa filtra linjat trupore në bikini.

 
Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, asnjëherë nuk ka hezituar të flasë haptas për peshën.

Shumë herë, artistja është komentuar për kilet e tepërta, por këtë gjë ajo nuk e ka fare bezdi dhe reagon ndaj komenteve të tilla.

Në një video të postuar në llogarinë e saj në Instagram, Bebe filmoi trupin nga afër, teksa ishte veshur në bikini.

Ajo arriti të marrë vëmendjen e ndjekësve në bikinit që i zbulonin shumë, ndërsa tha se ka shtuar peshë kohën e fundit.

x