Behigje a Tixhe, Beatrix e debaton këtë gjë me fansat

24.05.2022 22:56

Behigje a Tixhe, Beatrix e debaton këtë gjë me fansat

Këngëtarja dhe ylli i Big Brother Albania VIP 1, Beatrix Ramosaj vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, edhe për sportivitetin e gjërave që merr

Fillimisht, thënia e saj “Si i thonë bukur në shqip” ishte hit nëpër rrjetet sociale, kurse tani Beatrix ka zgjedhur ta debaton një gjë që nuk e kishte bërë më parë me fansat e saj.

Është emri i saj!

Teksa ajo njihet me emrin Beatrix, gjatë kohës është thënë se quhet Behigje. Por, sot ajo ka bërë një cicërimë interesante në Twitter.

 
“Behigje, Tixhe. Më jepni më shumë”, shkruan ajo në statusin e saj.

Pas kësaj fansa të ndryshëm kanë komentuar, duke e vlerësuar këtë status më shumë me tone humori. 

x