Bella dhe Dua Lipa marrin pjesë në festën e ditëlindjes së parë të vajzës së Gigi Hadid dhe Zayn Malik

20.09.2021 09:31

Bella dhe Dua Lipa marrin pjesë në festën e ditëlindjes së parë të vajzës së Gigi Hadid dhe Zayn Malik

Vajza e dy yjeve të mëdha, Khai Malik mbushi 1 vjet.

Vajza e Gigi Hadid dhe Zayn Malik ishte e rrethuar nga të dashurit në ditëlindjen e saj të parë, e cila kishte një kod veshjeje ‘fund apo pantallona pa kuptim’.

Tezja supermodele Bella, 24 vjeç, dukej e mrekullueshme me një xhaketë të bardhë të prerë, një bluzë të zezë dhe një fund të kuq e të bardhë të shtunën.

Basically sisters: Gigi Hadid and beau Zayn Malik's daughter was surrounded by loved ones on her first birthday, which had a 'silly skirt or silly pants' dress code

Ajo përfundoi ansamblin e saj elegant me një palë çizme lëkure të zeza, syze dielli të vogla dhe një gjerdan argjendi ndërsa mbërriti në apartamentin e Gigi-t në New York City.

Stylish: The tot's supermodel aunt Bella, 24, looked gorgeous in a cropped white jacket, black tank top and a flowing red and white skirt on Saturday
Veshjet e saj ngjyrë kafe u ndreqën në mënyrë të përkryer për rastin, ndërsa mikja Dua Lipa, e cila është në lidhje me Anwar, vëllain e Bella dhe Gigi Anwar, i mbante flokët lart.

Party time! She completed her chic ensemble with a pair of black leather boots, tiny sunglasses and a silver necklace while arriving to Gigi's apartment in New York City

Dua Lipa, 26 vjeç, shfaqi një veshje të përshtatshme me dy pjesë me model pled, e cila përbëhej nga një këmishë me mëngë të gjata, të shkurtuara, të zbukuruara dhe një mini-fund të palosur.

Birthday: Her brown tresses were perfectly straightened for the occasion, while pal Dua Lipa, who is dating Bella and Gigi's brother Anwar, kept her hair up

Për më tepër, ajo kishte një palë çorape dhe këpucë me platformë të zezë të trashë.

x