Bella Hadid ekspozon barkun e tonifikuar derisa pozon me modelin Alton Mason

25.03.2021 16:49

Bella Hadid ekspozon barkun e tonifikuar derisa pozon me modelin Alton Mason

Ajo u drejta në dhomës e zhveshjes pas përfundimit të ecjes së saj në pasarelë.

24 vjeçarja kishte veshur një bluze me ngjyrë të kuqe që i tregonte barkun për të marrë pjesë në shfaqjen e modës virtuale Hugo Boss të mërkurën (dje).

“Ne me të vërtetë e bëjmë këtë 24/7 365 @altonmason,” shkroi në mbishkrimin e fotografisë, teksa paraqit dy pamje nga koleksioni i ri i markave të modës me Russell Athletic.

Ajo e shoqëroi pjesën e sipërme zbuluese me një palë pantallona marinare dhe atlete me vija të zeza dhe të bardha.

Hapësira e ngjarjes ishte zbukuruar si një dhomë dollapi me kyç sportiv për shfaqjen, e cila transmetohej drejtpërdrejt.

Bashkëpunimi Boss x Russell Athletic përfshin rreth 30 pjesë të veshjeve, aksesorëve dhe këpucëve që ndërthurin ekspertizën e markës gjermane në rrobaqepësinë me estetikën e veshjeve sportive të Russell.

Asortimenti përfshin xhaketa dhe pantallona të shkurtra të përshtatura, xhupa dhe xhaketa bomberësh.

Bella ka qenë duke shijuar veshjet më të ekspozuara në dollapin e saj kohët e fundit, derisa ajo e shfaqi  barkun e saj të sheshtë të tonifikuar në foto duke e postuar në llogarinë e saj në Instagram në fillim të kësaj jave.

Modelja la qytetin prapa për në fshat ndërsa pozonte nga një fermë kafshësh për të ndarë reklama të reja për çantën e Michael Kors me Bradshaw me 39.9 milion ndjekësit e saj. Ajo pozoi me këmishën e saj të bardhë Junya Watanabe, e cila ishte zbukuruar me modele të dobëta livandoje.

 

Veshja kishte një jakë dhe rripa të pazakontë në pjesën e përparme dhe mëngët që e shtrëngonin atë. Flokët e saj deri në shpatulla me ngjyrë të zezë i ndau në mes.

Paraqitjet e saj të reja vijnë pasi The Dirt zbuloi kohët e fundit se Bella nxori në treg apartamentin në SoHo me 2,569 metra katrorë, me dy dhoma gjumi për 6,5 milion dollarë.

x