Berisha motivon futbollistët e Kosovës para ndeshjes me Gjeorgjinë

02.09.2021 16:21

Berisha motivon futbollistët e Kosovës para ndeshjes me Gjeorgjinë

Sot përballen Gjeorgjia dhe Kosova.

Kombëtarja e Gjeorgjisë edhe ajo e Kosovës do të ballafaqohen sot nga ora 18:00.

Për këto ndeshje nuk është ftuar në ekip Bernard Berisha, por ai sërish është në mbështetje të bashkëlojtarve të tij te Kosova.

Futbollisti përmes një postimi në rrjetin social në Facebook ka shkruar:

Ju prift e mbara, Zoti ju ndihmoftë! Forca Kosova.

Ndryshe, Kosova synon sot të marrë pikët e plota kundër Gjeorgjisë.

x