Bora Zemani bëri postimin e parë pas gjashtë ditësh

04.12.2021 21:23

Bora Zemani bëri postimin e parë pas gjashtë ditësh

Prezantuesja Bora Zemani ka thyer heshtjen, duke postuar në llogarinë e saj në Instragam.

Ajo ka bërë postimin e parë pas afro gjashtë ditësh dramë të jashtëzakonshme mes Donaldit dhe Beatrix.

Bora ka publikuar disa fotografi nga xhirimet e “Përputhen Prime” ditën e djeshme ku shfaqet në top formë.

x