Britney Spears ngjall shqetësim tek fansat teksa masazhon gjoksin lakuriq në Instagram

30.07.2021 23:37

Britney Spears ngjall shqetësim tek fansat teksa masazhon gjoksin lakuriq në Instagram

Britney Spears doli në Instagram për të ndarë një video topless, e cila është oferta e tretë gjysmë nudo që ajo ka ndarë në shtatë ditët e fundit, duke shkaktuar shqetësim nga fansat, shkruan mirror.co.uk Britney Spears ka ngjallur shqetësim tek fansat e saj besnikë pasi ngarkoi një klip të çuditshëm në faqen e saj […]

 
Britney Spears doli në Instagram për të ndarë një video topless, e cila është oferta e tretë gjysmë nudo që ajo ka ndarë në shtatë ditët e fundit, duke shkaktuar shqetësim nga fansat, shkruan mirror.co.uk

Britney Spears ka ngjallur shqetësim tek fansat e saj besnikë pasi ngarkoi një klip të çuditshëm në faqen e saj në Instagram.

39-vjeçarja ndau videon e shkurtër në mediat sociale të enjten në mbrëmje, në të cilën ajo mund të shihet e veshur me një palë pantallona të shkurtra xhins dhe krejtësisht topless.

Muzikantja toksike Britney qëndron jashtë në ofertë dhe mbron modestinë e saj duke mbuluar gjoksin me duar.

Ajo pastaj i kthen gjërat në një nivel duke shikuar drejt qiellit dhe duke masazhuar gjoksin e saj.

Këngëtarja lejon flokët e saj bjonde të fryjnë në erë në videon e pazakontë që ajo e mbishkruan me tre emoji të buzëve që puthnin.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

x