Britney Spears riposton fotot me gjoksin jashtë dhe përcjellë një mesazh

10.09.2021 08:31

Britney Spears riposton fotot me gjoksin jashtë dhe përcjellë një mesazh

Britney Spears nuk po ndalet.

As pasi fitoi pavarësinë nga babai i saj konservator këngëtarja e famshme po vazhdon të bëjë postime dramatike në instagram,.

Javë më parë Britney pati postuar disa foto në të cilat ka pozuar topless, ndërkohë po të njëjtat i ka ripostuar edhe mbrëmë teksa ka përcjellë një mesazh nga Sophia Loren.

“Po i ripostoj këto fotografi sepse herëm e parë ishin vërtet të paqarta !!!!! Këtu keni një version më të qartë të këtyre fotografive dhe nëse ju pëlqen shumica dhe nuk e keni idenë për çfarë po flas, atëherë F*** atë … këtu është mbishkrimi që shkoi me këto nga më parë

x