Capital T i dashuruar? Bën dedikimin romantik përmes një thënie në rrjete sociale

20.07.2021 16:09

Capital T i dashuruar? Bën dedikimin romantik përmes një thënie në rrjete sociale

Reperi ka ndarë mesazhin interesant në rrjete sociale.

Capital T është njëri prej artistëve më të pëlqyer shqiptar, ai gjithashtu mbledh një numër të madh të ndjekësve në llogarinë e Instagramit.

Reperi është mjaft aktiv në rrjete sociale ku ndan imazhe apo video nga përditshmëria si kjo e fundit.

Ai sot përmes një postimi në Instastory ka postuar disa vargje romantike ndonëse nuk dihet se kujt ia dedikoi.

“Si dhurat pej qiellit m’ke pik.”, shkruante thënja e ripostuar nga Capital T.

Ndërsa vlen të theksojmë se Capital T ka lansuar së fundi videoklipin e ri muzikor, projekt ky i cili po pëlqehet tej mase dhe modele në klip është Nevina Shtylla

x